VELO

UNPASS – UNLIMITED PASSION VELO je řada čistících, leštících a ochranných přípravků na kola a elektrokola. Řada se skládá z 5 produktů, z toho 4 jsou určeny k očištění a ošetření celého kola a záleží jen na Vás, který přípravek (způsob čištění, zda s vodou nebo bez vody) Vám vyhovuje nejvíce. A pak máte k dispozici 1 speciální produkt, a to čistič a odmašťovač řetězu.
Všechny přípravky jsou jednoduché na aplikaci, praktické a vysoce účinné.

Použití všech přípravků je snadné, rychlé, efektivní a bezpečné.


THUNDERBOLT čistící, leštící a ochranné ubrousky, které slouží k očištění celého kola. Jsou určeny na všechny povrchy a materiály. Odstraní i ty nejodolnější nečistoty včetně asfaltu, mastnoty, zbytky mázy na kolech, zbytky starých nálepek atd. BEZ POUŽITÍ VODY.


ADDICT čistící a leštící přípravek v rozprašovači, který slouží k očištění celého kola. Je ideální pro ty, co čistí častěji. Jako jediný z řady je 100 % biologicky odbouratelný. BEZ POUŽITÍ VODY.


ULTIMATE silná aktivní pěna, určena na všechny materiály a povrchy. Čistí a rozpouští špínu, mastnotu, usazeniny. Extrémně rychle odstraní hmyz bez nutnosti odmáčení. BEZ VODY i S VODOU tzn. můžete nastříkat a jen setřít utěrkou z mikrovlákna (doporučujeme) nebo opláchnout čistou vodou.


BW SHAMPOO maximálně účinný šampon pro čistění vašeho kola. Neředí se, je připraven k přímému použití. Čistí, leští a chrání všechny typy materiálů a povrchů. Odstraňuje a rozpouští špínu, mastnotu, usazeniny, bahno, hmyz, mízu … Vytváří hutnou pěnu, která hned neztéká. POUŽITÍ S VODOU.


UNGREASE vysoce účinný čistič a odmašťovač řetězu. Rychle, bezpečně a účinně odstraňuje olej, mastnotu, špínu a usazeniny z kovů, plastů, gumy a těsnění. Neodpařuje se, ale zůstává stále tekutý, a tak se dostane a vyčistí i místa kam se běžné odpařovací přípravky nedostanou. Určen na všechny typy řetězů.

SLEDUJTE NÁS PROSÍM NA FB UNPASS

VÁŠ TÝM

logo

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.