VELO

UNPASS – UNLIMITED PASSION VELO je řada čistících, leštících a ochranných přípravků na kola a elektrokola. Řada se skládá z 5 produktů, z toho 4 jsou určeny k očištění a ošetření celého kola a záleží jen na Vás, který přípravek (způsob čištění, zda s vodou nebo bez vody) Vám vyhovuje nejvíce. A pak máte k dispozici 1 speciální produkt, a to čistič a odmašťovač řetězu.
Všechny přípravky jsou jednoduché na aplikaci, praktické a vysoce účinné.

Použití všech přípravků je snadné, rychlé, efektivní a bezpečné.


THUNDERBOLT čistící, leštící a ochranné ubrousky, které slouží k očištění celého kola. Jsou určeny na všechny povrchy a materiály. Odstraní i ty nejodolnější nečistoty včetně asfaltu, mastnoty, zbytky mázy na kolech, zbytky starých nálepek atd. BEZ POUŽITÍ VODY.


ADDICT čistící a leštící přípravek v rozprašovači, který slouží k očištění celého kola. Je ideální pro ty, co čistí častěji. Jako jediný z řady je 100 % biologicky odbouratelný. BEZ POUŽITÍ VODY.


ULTIMATE silná aktivní pěna, určena na všechny materiály a povrchy. Čistí a rozpouští špínu, mastnotu, usazeniny. Extrémně rychle odstraní hmyz bez nutnosti odmáčení. BEZ VODY i S VODOU tzn. můžete nastříkat a jen setřít utěrkou z mikrovlákna (doporučujeme) nebo opláchnout čistou vodou.


BW SHAMPOO maximálně účinný šampon pro čistění vašeho kola. Neředí se, je připraven k přímému použití. Čistí, leští a chrání všechny typy materiálů a povrchů. Odstraňuje a rozpouští špínu, mastnotu, usazeniny, bahno, hmyz, mízu … Vytváří hutnou pěnu, která hned neztéká. POUŽITÍ S VODOU.


UNGREASE vysoce účinný čistič a odmašťovač řetězu. Rychle, bezpečně a účinně odstraňuje olej, mastnotu, špínu a usazeniny z kovů, plastů, gumy a těsnění. Neodpařuje se, ale zůstává stále tekutý, a tak se dostane a vyčistí i místa kam se běžné odpařovací přípravky nedostanou. Určen na všechny typy řetězů.

 

 

 
180
8601180860

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.